Yo puta. Hablan las prostitutas Isabel Pisano

ISBN:

Published:

Kindle Edition

216 pages


Description

Yo puta. Hablan las prostitutas  by  Isabel Pisano

Yo puta. Hablan las prostitutas by Isabel Pisano
| Kindle Edition | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, RTF | 216 pages | ISBN: | 3.47 Mb

Polish translation of Yo Puta.Kontrowersyjna książka autorstwa znanej hiszpańskiej pisarki i publicystki. Bardzo szybko trafiła na listy bestsellerów w kilku krajach Europy. Na jej podstawie został nakręcony głośny film z Denise Richards w roliMorePolish translation of Yo Puta.Kontrowersyjna książka autorstwa znanej hiszpańskiej pisarki i publicystki.

Bardzo szybko trafiła na listy bestsellerów w kilku krajach Europy. Na jej podstawie został nakręcony głośny film z Denise Richards w roli studentki antropologii zbierającej materiały do książki o najstarszym zawodzie świata (koniec stycznia w polskich kinach).Dziwka daje doskonały wgląd do prawdziwego, przeciętnemu zjadaczowi chleba nieznanego, świata prostytutek. Przybliża motywy, którymi kierują się dziewczyny, podejmując zwykle dramatyczną decyzję o wyjściu na ulicę.

„Dla kogo jest przeznaczona ta książka? Dla wścibskich czy też dla tych, którzy nie chcą wiedzieć? Wszystko jedno. Nieważne kim będą jej czytelnicy. Nawet jeśli będzie to krzyk na pustyni, jakieś echo do kogoś dotrze. Być może trafi do klientów dziewczyn zabieranych do samochodu na Casa da Campo w Madrycie czy Villa Borghese w Rzymie – klientów małolat, które zapewne są w wieku ich córek, klientów dziewczyn nie mających wyboru, możliwości ucieczki czy buntu.

A być może, czemu nie, dotrze do potężnego czarodzieja, który na zawsze zniesie zwyczaj wykorzystywania słabszych istot, czy – co wychodzi na to samo – bycia obojętnymi wobec nich”.Isabel Pisano przeprowadziła wywiady z prostytutkami w wieku od 10 do 80 lat, wywodzącymi się z różnych kultur, urodzonymi w różnych krajów świata. W wielu z tych krajów od lat toczą się wojny, panuje głód i nędza, a AIDS jest na porządku dziennym.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Yo puta. Hablan las prostitutas":


koenodaikyouen.com

©2010-2015 | DMCA | Contact us